Dahua PFS4218-16ET-240 16 Port PoE Hi Poe Switch Yönetilebilir Poe Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFS4218-16ET-240 16-Port PoE Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveri
PFS4218-16ET-240
16 portlu 100 Mbps + 2 portlu Gigabit Yönetilen PoE Anahtarı
> * Aşağıdaki parametreler ve veri sayfaları yalnızca V2.0 ve V3.0'a uygulanabilir
> Akıllı PoE
> Kırmızı port 90W IEEE802.3bt'yi destekler
> Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım ile web yönetimi
> 250 m uzun mesafe PoE iletimi
> PoE watchdog
>Tak ve çalıştır
Performans
Katman
Katman 2
Yönetilen
Evet
Anahtarlama Kapasitesi
8,8 Gbps
Paket Yönlendirme Oranı
5,36 Mp/sn
Paket Arabellek Belleği
2,75 Mbit
MAC Tablo Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE 802.3ab;
IEEE 802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Evet
Yetki Belgesi
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Optik Port
2
Ethernet Port Oranı
100 Mb/sn
Optik Port Oranı
1 Gbps
Kartvizit Yuvası Sayısı
Port 1-16: 16 × RJ-45 10 M/100 M (PoE)
Port 17-18: 2 × RJ-45 10 M/100 M/1000 M (yukarı bağlantı)
Port 17-18: 2 × SFP 1000 M (yukarı bağlantı) (birleşik)
Hata ayıklama
Konsol × 1
Güç Kaynağı
100V–240V AC
Çalışma Sıcaklığı
–10 °C ila +55 ° (14 °F ila 131 °F)
Çalışma Nemi
%10 bağıl nem-%90 bağıl nem
Güç Tüketimi
Rölantide: 10W
Tam yükte: 240W
Yetki Belgesi
PoE Standard
IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/ IEEE802.3bt
PoE Bütçesi
Port 1-2 ≤ 90W, Port 3-16≤ 30W, toplam ≤ 240W
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
PoE Yönetimi
Güç tüketimi yönetimi
Güç açma ve kapatma
Aşırı yük nedeniyle güç kapatma
Yeşil PoE
Eski sürüm desteği
Uzun Mesafe PoE İletimi
250 m uzun mesafe güç kaynağı
İşlev
Genişleyen Ağaç Protokolü
IEEE 802.1d (STP); 802.1w (RSTP)
VLAN
IEEE802.1q Standart VLAN
Akış Kontrolü
Bağlantı Toplama
Statik; LACP
Port Yansıtma
Bire bir; çoklu-bir
Çoklu yayın
Port bazlı GMP dinleme
DHCP
DHCP istemcisi
Güvenlik
Hizmet kalitesi
Yüksek ve düşük öncelikli
WRR
802.1P
DSCP
Protokole dayalı öncelik
Genel
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Temas deşarjı: 6kV
Gök gürültüsüne dayanıklı
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm (17,32" × 11,81" × 1,73") (U × G × Y)
Paketleme Boyutları
Ambalaj kutusu: 527 mm × 412 mm × 110 mm (20,75" × 16,22" × 4,33") (U × G × Y)
Koruyucu kutu: 584 mm × 549 mm × 446 mm (22,99" × 21,61" × 17,56") (U × G × Y)